RE/MAX Vizion

Askush në botë nuk shet më shumë prona se RE/MAX


  RE/MAX Albania

  Kush jemi

  Themeluar në vitin 1973, RE/MAX është shndërruar në rrjetin më të madh botëror të pasurive të paluajtshme të franshizave dhe zyrave të operimit, me më shumë se 100,000 bashkëpunëtorë shitjesh në 99 shtete. Sot është një nga brandet e pasurive të paluajtshme më të njohura në Europë dhe në mbarë botën.

  Shumë njerëz që po mendojnë të bëjnë rinovime ose riparime në shtëpinë e tyre pyesin veten nëse është më mirë ta shesin...
  Ka shumë gjëra që mund të bëni për t’u siguruar që shtëpia juaj të jetë një vend i sigurt për fëmijët tuaj....
  Gjetja e shtëpisë së duhur është vetëm hapi I parë; shqyrtoni me vëmnendje të ardhurat dhe shpenzimet tuaja, dhe shmangni këto gabime...

  Ku mund të na gjeni

  Nga e Hëna në të Shtunë, 08:00 – 19:00

  Zyra Komuna e Parisit

  Komuna e Parisit, perballe Big Market

  0674050133

  info.vizion@remax-albania.al

  Zyra Kompleksi Delijorgji

  Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji

  +355674050133

  info.vizion@remax-albania.al